İngiliz Kulüpleri Yarışa Girdi! Ryan Kent Fenerbahçe’ye Çok Kazandıracak

Fenerbahçe’nin ocak ayında kiralık göndereceği iddia edilen Ryan Kent için Leeds United ve Bournemouth’un devreye girdiği belirtildi.

FENERBAHÇE SATIN ALMA OPSİYONUYLA KİRALAMAYA SICAK BAKIYOR
TEAMtalk’un haberine göre; sarı lacivertli takımda işler planladığı gibi gitmeyen Ryan Kent, ilk 11’e girmekte zorlanırken, Fenerbahçe’nin İngiliz futbolcuyu ocak ayında kiraya vereceği ve satın alma opsiyonu için pazarlık yapmaya hazır olduğu iddia edildi.

“TAKIMA ADAPTE OLAMADI”
Haberde kanat oyuncusunun İstanbul’daki hayata uyum sağlamakta zorlandığı ve kulübe adapte olamadığı belirtilirken, takım arkadaşlarıyla bütünleşmede ve yeni takımına alışmada sorunlar yaşadığı da ileri sürüldü.

LEEDS – BOURNEMOUTH REKABETİ
Ryan Kent’in transferi için iki İngiliz kulübünün rekabet ettiği ifade edilirken, bu takımların Leeds United ve Bournemouth olduğu belirtildi. Kent’in durumunu takip eden iki takım da ocak ayındaki olası bir kiralama anlaşmasına oldukça istekli bakıyor.

RANGERS DA TAKİPTE
Bu arada Rangers’ın da eski oyuncusu için takipte olduğu ancak şu aşamada henüz ciddi bir adım atmadığı kaydedildi.

FENERBAHÇE 6 MİLYON STERLİN İSTİYOR
Fenerbahçe’nin ise bonservis bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Kent’ten kar elde etmek istediği ve ocak ayında kiralama sonrasında gelecek yaz için 6 milyon sterlinlik bir satın alma opsiyonuna sıcak baktığı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x