Erdoğan: 21 yılda hüsrana uğradınız, inşallah yine kaybedeceksiniz

Sabiha Gökçen Havalimanı 2. Pist Açılış Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme dair açıklamalar yaptı. “Terör baronları bizi yolumuzdan çeviremez” diyen Erdoğan, “Her kim kalleşlerin eylemlerini kendine siper ederek birliğimize dirliğimize beraberliğimize saldırıyorlar terörün amaçlarına teslim ediyor demektir. Terörle bizi yıldıracaklarını özellikle bu vehme katılanlara ise şu ikazı yapmakta fayda görüyorum; son 21 yılda her yolu denediniz ancak bizim kutlu yolculuğumuza set çekemediniz. Türkiye Yüzyılı’nın inşasına da engel olamayacaksınız” dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

İNŞALLAH YİNE KAYBEDECEKSİNİZ: Son 21 yılda defalarca hüsrana uğradınız inşallah yine kaybedeceksiniz. Bir kez daha rezil olmaktan kurtulamayacaksınız. Oyunlarınızı emellerinizi biliyoruz kim olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Şunu hiçbir zaman unutmayın nefesimiz yettiği sürece aziz milletimizin desteği bizimle olduğu sürece sizinle mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Terörle yol yürüyenlere, terör örgütlerini maşa olarak kullananlara, iradesini Kandil’deki alçaklara teslim edenlere, 3-5 oy alacağız diye bölücü hainlere kapıkulu olanlara meydanı asla bırakmayacağız. Teröriste terörist dememek için 40 takla atan siyasi bukalemunların maskelerini indirmekte kararlıyız.

MİLLETİMİZİ BÖLME PLANININ RAF ÖMRÜ TÜKENDİ: Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı yeni pistin de devreye girmesiyle yıllık 85 milyondan fazla yolcuyu ağırlayacak kapasiteye erişecektir. Ne Kandil ve Suriye’deki terör baronlarının ne de bu hainlerin yularını ellerinde tutanların bizi yolumuzdan alıkoymalarına müsaade etmeyeceğiz. Terörle ülke siyasetini şekillendirildiği Türkiye artık geride kaldı. Terör saldırılarıyla milletimizi bölme planlarının raf ömrü tükenmiştir.

KUTLU YOLCULUĞUMUZA SET ÇEKEMEYECEKSİNİZ: Türküyle, Kürdüyle, Alevisiyle, Sünnisiyle 85 milyonun kardeşliğine hapsedilmesine kesinlikle izin vermeyiz. Her kim kalleşlerin eylemlerini kendine siper ederek birliğimize dirliğimize beraberliğimize saldırıyorlar terörün amaçlarına teslim ediyor demektir. Terörle bizi yıldıracaklarını özellikle bu vehme katılanlara ise şu ikazı yapmakta fayda görüyorum; son 21 yılda her yolu denediniz ancak bizim kutlu yolculuğumuza set çekemediniz. Türkiye Yüzyılı’nın inşasına da engel olamayacaksınız. Son 21 yılda defalarca hüsrana uğradınız inşallah yine kaybedeceksiniz. Bir kez daha rezil olmaktan kurtulamayacaksınız. Oyunlarınızı emellerinizi biliyoruz kim olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Şunu hiçbir zaman unutmayın nefesimiz yettiği sürece aziz milletimizin desteği bizimle olduğu sürece sizinle mücadele etmeyi sürdüreceğiz.

3-5 OY İÇİN…: Terörle yol yürüyenlere, terör örgütlerini maşa olarak kullananlara, iradesini Kandil’deki alçaklara teslim edenlere, 3-5 oy alacağız diye bölücü hainlere kapıkulu olanlara meydanı asla bırakmayacağız. Teröriste terörist dememek için 40 takla atan siyasi bukalemunların maskelerini indirmekte kararlıyız.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x