MHP’li vekil: Sağduyulu vatandaşlarımızın yüzde 90’ı MHP’nin politikalarını takdir ediyor ancak yüzde 10’u oy veriyor

MHP, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yozgat merkez, ilçe ve beldelerinde gösterdiği belediye başkanı adaylarını tanıttı. Toplantıya katılan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, “Sağduyu sahibi bütün vatandaşlarımızın yüzde 90’ı MHP’nin politikalarını takdir ediyor, takip ettiklerini söylüyor. Ancak yüzde 90’ı oy vermiyor, yüzde 10’u oy veriyor” dedi.

MHP, bugün Yozgat’taki Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda aday tanıtım toplantısı düzenledi. MHP’nin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yozgat merkez, ilçe ve beldelerinde gösterdiği belediye başkanı adaylarının tanıtıldığı toplantıya, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ve Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef de katıldı.

Ramazan Kaşlı, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Sağduyu sahibi bütün vatandaşlarımızın yüzde 90’ı MHP’nin politikalarını takdir ediyor, takip ettiklerini söylüyor. Ancak yüzde 90’ı oy vermiyor, yüzde 10’u oy veriyor. 31 Mart’ta inşallah MHP adayları hak ettiğini alacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Ankara’daki il belediye başkan adaylarını tanıtırken ‘Ha Milliyetçi Hareket Partili ha AK Partili belediye, bunun farkı yok bundan sonra bizim için’ vurgusu sizler için, adaylarımız için gerçekten çok önemliydi. Kendi memleketimde de bugüne kadar ‘iktidar partisinden olursa belediye, daha fazla yardım alır, daha çok hizmet eder’ anlayışı vardı. Ancak Cumhur İttifakı’nın artık AK Partili belediyeciliği ya da Milliyetçi Hareket Partili belediyenin hükümetten pay almada, yardım almada hiçbir farkı olmadığını Sayın Genel Başkanımız da Sayın Cumhurbaşkanımız da her platformda özellikle vurguluyorlar.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x