‘Süper Baba’ Barış Arduç Eşi Gupse Özay’a İltifatlar Yağdırınca Kendisine Bir Kez Daha Hayran Bıraktı

Türkiye’nin en sevilen çiftlerinden birisi Gupse Özay ve Barış Arduç oldu hiç şüphesiz. Aşkları dolu dizgin devam eden, bir de kız çocukları olan çiftimiz, birbirleri hakkında yaptıkları açıklamarla kendilerine hayran bırakıyorlar. 

Bakalım Barış Arduç’tan bu sefer nasıl bir iltifat gelmiş?

Kaynak: https://www.haberturk.com/baris-arduc…

Gupse Özay ve Barış Arduç’un dillere destan aşkı Deliha filminde bir araya gelmeleriyle başlamıştı.

Başarılı isim Özay’ın filmi Deliha’da yer alan Barış Arduç, sadece rolü kapmakla kalmamış, eşinin gönlünü de kapmıştı! 2014 yılında başlayan bu ilişki pek de göz önünde değildi.

Evliliğe uzanan süreçte haklarında farklı farklı iddialar ortaya atılsa da hiçbirinin gerçek olmadığını görmüş olduk.

6 yılın ardından 2020 yılında hayatlarını birleştirme kararı alan çift, doğallıkları ve uyumlarıyla herkesin beğenisini de kazanmıştı. Zaten o günden beri de dilimizden pek düşmüyorlar.

2022’nin Eylül ayında kızları Jan Asya’yı kucaklarına alan çiftin aşkı dolu dizgin devam ediyor.

Gupse Özay’ın 6 aylık hamile olduğunu öğrenmiş, daha sonra Özay bu haberi kendisi de doğrulamıştı. 2022 yılında ise çiftimiz ilk çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Başarılı oyuncu Gupse Özay, şu sıralar ‘Lohusa’ filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bu süreçlerde yeni geçen birisi olarak kendisinin yine inanılmaz bir filme imza atacağından hiç şüphemiz yok! Görünüşe göre eşi Barış Arduç da aynı fikirde.

Nasıl olmasın ki?

Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Barış Arduç, eşi Gupse Özay’a “eşimi çok yetenekli buluyorum, güzel filmler yapıyor” diyerek övmelere doyamadı!

Habertürk’ten Nazif Şahin Karpuz’un haberine göre, Barış Arduç bir restorandan çıkarken görüntülendi. Eşi Özay’ın Lohusa filmi hakkında sorular sorulan isim, ‘Ben çok etkilendim. Filmle ilgili ipucu vermek istemiyorum. Eşimi çok yetenekli buluyorum ve güzel filmler yapıyor’ dedi.

Bu iltifatların öncesinde ise Gupse Özay setteyken Barış Arduç’un kızlarına baktığını öğrenmiş, “Her gün kızımdan yeni şeyler öğreniyorum” diyen Arduç’u takdir etmiştik.

Zaten olması gereken tüm bu özellikleri biraz daha övelim ki, bütün insanlara yayılsın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x